pl pl
 

O nas

Rozkrój szkła

Firma DECOR od 25 lat projektuje i wykonuje różnego rodzaju trofea, tj. statuetki, puchary, dyplomy, certyfikaty, medale, wyroby reklamowe, tablice szklane, wyroby artystyczne ze szkła z wykorzystaniem różnych technik zdobienia szkła (fusing, piaskowanie, grawerowanie, laser). Łączymy szkło z innymi materiałami takimi jak: mosiądz, piaskowiec, kamień rzeczny czy stal. Wykonujemy logowanie szkła techniką laserową i matowania wgłębnego oraz sitodruku. Statuetki szklane i szklano-metalowe są najczęściej wybierane przez naszych klientów.

W naszej bogatej i różnorodnej ofercie znajdziecie Państwo największy w kraju wybór tego typu produktów z czego bardzo duża część została zaprojektowana na indywidualne zamówienie. Wśród nich znajdą Państwo przyciski do papieru w kształcie kostki i kuli, wizytowniki, świeczniki, lampki oliwne, przypominacze czy ekspozytory, rzeźby, rzeźby ogrodowe, obrazy szklane, zegary szklane, szklane pendrive, patery. Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi projektantów, którzy są do Państwa dyspozycji możliwe jest urealnienie niemal każdej wizji.

Poler szkła

Projektowanie statuetek na zamówienie jest dla nas pasją, więc w przygotowanie  projektów oraz w realizację wkładamy wiele serca, dlatego właśnie nasze szklane statuetki najczęściej są wręczane na rozmaitych galach, koncertach, uroczystościach okolicznościowych i imprezach.

Proces produkcyjny w znacznej mierze opiera się na obróbce ręcznej, dlatego w pewnym sensie każda realizacja jest unikatowa. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz terminowość realizacji zamówienia. Czuwają nad tym pracownicy działu kontroli jakości oraz wysyłek krajowych i zagranicznych. Dzięki ciągłej komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami towar wychodzi bez wad, dobrze spakowany i na czas dociera do klienta.

Cięcie wodą

Jeśli potrzebujesz upominku, gadżetu reklamowego, pamiątki itd. to wiedz, że dobrze trafiłeś, bo jesteśmy jedyną firmą z tak ogromną ofertą. Stale ją rozbudowujemy o nowe produkty, dlatego pod tym względem jesteśmy bezkonkurencyjni. Nasza oferta jest bogata i posiada sporo różnego rodzaju prezentów dla sportowców, upominków dla sportowców.

Wśród nich: Szklane statuetki sportowe, statuetki szklane grawerowane, statuetki szklane z nadrukiem, trofea szklane grawerowane, trofea szklane sportowe, puchary szklane grawerowane, puchary szklane malowane, dyplomy grawerowane, dyplomy szklane sportowe, certyfikaty szklane, medale szklane sportowe, medale okolicznościowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.
Wprowadzone zmiany na naszej stronie pozwolą Państwu wygodnie i szybko odszukać statuetki, które będą pasowały do charakteru uroczystości oraz jej tematyki. Dotarcie do interesujących produktów nie powinno od dziś przysparzać najmniejszych problemów.