pl pl
 

Technologie

Poniżej prezentujemy nasze możliwości produkcyjne w zakresie obróbki szkła oraz niektóre sposoby zdobień i metod używanych do znakowania wyrobów. Łączenie różnych metod i technologii zdobień dają nam nieograniczone możliwości w kształtowaniu wyglądu naszych produktów.

Możliwości obróbki szkła

Posiadamy zaplecze produkcyjne, dzięki któremu możemy dowolnie i szybko obrabiać szkło - zarówno ręcznie jak i mechanicznie.

Specjalizujemy się w obróbce szkła płaskiego. Szlifujemy je, polerujemy, topimy, tniemy strumieniem wody. Mamy możliwość dekoracyjnego fazowania szkła, aby jeszcze bardziej podkreślić szlachetność tego pięknego materiału.

Ponadto mamy w ofercie wzory produktów wykonanych metodą hutniczą. Formy trójwymiarowe mogą występować w wersjach bezbarwnych oraz barwionych.

Możliwości zdobienia szkła

Nieustanne poszukiwania nowych metod znakowania i dekorowania szkła sprawiły, że możemy się pochwalić największym bogactwem możliwości.

W połączeniu z niezwykłą precyzją oraz dbałością o detale tworzymy obrazy i grafiki obok których nie można przejść obojętnie.

Na szczególną uwagę zasługuje barwiony grawer wewnątrz szkła. Występuje on w wersjach, gdzie każdy pojedynczy kolor wykonywany jest na osobnej warstwie oraz w wersji grawera w fullkolorze.

Ciekawym zdobieniem jest ręczne malowanie szkła oraz zdobienia płatkami złota, srebra etc.

Dopełnieniem naszych możliwości jest umieszczenie fotografii wewnątrz szkła w postaci fotowydruku lub nadruku na powierzchni szkła.