pl pl
 

Aktualności

Gala Top 100 - Santander - Statuetka szklana Płyta winylowa - Let's Rock Together
Wykonywaliśmy statuetki na III Plebiscyt Megatiming "Bohaterowie Roku", nad którym Honorowy Patronat objął Polski Związek Pływacki. Nasze statuetki projektowane i wykonywane specjalnie na tę uroczystość zostały wykonane z odlewu z brązu i aplikacji szklanych.
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w produkcji firmy DECOR został nakręcony na nasz temat materiał, który ukazał się w Telewizji Polskiej.
Wykonywaliśmy szklane statuetki na XVII Górskie Zawody Balonowe, które odbywały się w dniach 30 kwietnia - 2 maja w Krośnie.
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach REMA DAYS w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko targowe. Jest to doskonała okazja by z nami bezpośrednio porozmawiać oraz namacalnie poznać nasze szerokie możliwości produkcyjne.
Zrealizowaliśmy dla Narodowego Centrum Nauki zestaw bardzo eleganckich statuetek wręczanych młodym, wybitnym naukowcom.
Uruchomiliśmy właśnie nową stronę. Mamy nadzieję, że odnalezienie wyrobów, które Państwa mogą zainteresować stanie się teraz dziecinnie proste. Łatwe filtrowanie produktów wg. tematyki, materiałów, sposobu zdobień itd. ma na celu szybkie przeszukiwanie naszej bardzo bogatej oferty.
Projektujemy wyroby na indywidualne zamówienie. Nasza oferta to dowód na to, że się na tym znamy.
Od sierpnia 2014 roku oferujemy usługi cięcia wodą. Zapraszamy do składania zleceń.
Statuetka naszej produkcji trafiła w zaszczytne ręce Pana Grzegorza Markowskiego. Czujemy ogromną satysfakcję, że nasza ciężka praca niesie ze sobą tak ogromy ładunek pozytywnych emocji nagrodzonych. Jest się czym chwalić.
22 października 2012 r. otrzymaliśmy Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą w kategorii Najlepsze Produkty. Nasz produkt Pendrive w szkle został uznany za Najlepszy Produkt.
27 lutego 2010 - Burmistrz Wisły wręczył statuetkę, zaprojektowaną przez Witolda Śliwińskiego i wykonaną przez jego firmę, zwycięzcy Pucharu Kontynentalnego Adamowi Małyszowi.
Następca tronu książę Walii Karol odwiedzając Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny w Londynie otrzymał pamiątkową statuetkę, zaprojektowaną przez Witolda Śliwińskiego.
Mamy przyjemność poinformować, że Jury X Biennale Plastyki Krośnieńskiej, spośród 111 prac 47 artystów, przyznało Witoldowi Śliwińskiemu wyróżnienie za prace KOMPOZYCJA I
Wykonaliśmy statuetkę dla Pedros.
Statuetka wykonana na zamówienie TVP Oddział Białoruś na festiwal Młoda Białoruś.
Statuetka zaprojektowana przez Witolda Śliwińskiego i wykonana na zlecenie TVP Polonia została wręczona podczas Festiwalu Opolskiego w 2007 roku w kategorii „Artysta bez granic”.
31 marca 2006 (nagroda Ministra Gospodarki) Designer roku 2007
W 2006 roku w Wiśle, Adamowi Małyszowi, mistrzowi świata w skokach narciarskich, została wręczona zaprojektowana przez Witolda Śliwińskiego statuetka, będąca podziękowaniem Wiślan za osiągnięcia sportowe.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 20 of 22 (1 Pages)