"Ambasador Piękna" FUNDACJI "ONE SĄ BOSSKIE" wspierającej Polki w potrzebie!

"Ambasador Piękna" FUNDACJI "ONE SĄ BOSSKIE" wspierającej Polki w potrzebie!

Fundacja „ONE SĄ BOSSKIE” na rzecz Polek, kreuje, inspiruje, rozumie i pomaga. Walczy o prawa człowieka, prawa kobiet i o równouprawnienie kobiet i mężczyzn. Misją fundacji jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz inspirowanie i motywowanie ich do podejmowania odważnych działań, do bycia sobą. Wartościami wyższymi fundacji i „Akademii Bosskich Polek” jest zdrowe i piękne życie Polek – empatia, miłość, piękno, samoakceptacja, tolerancja, kreatywność oraz uświadomienie, wydobycie i podkreślenie ich piękna psychicznego i fizycznego jako człowieka. Wszystkie działania Fundacji „ONE SĄ BOSSKIE” ma na celu inspirowanie i wspieranie Polek, które w danym rozdziale swego życia psychicznego i fizycznego, prywatnego i zawodowego potrzebują porady, wsparcia, zrozumienia, relaksu czy pomocy.

fundacjaonesabosskie.pl
sebastianskalski.pl

Ambasadorem fundacji “ONE SĄ BOSSKIE”

“Gala Charytatywna Piękna” Fundacji “ONE SĄ BOSSKIE”

14.10.2019, Łazienki Królewskie, Warszawa

Wręczenie 100 statuetek i 7 rzeźb

14 października 2019 roku, podczas “Gali Charytatywnej Piękna” w Warszawie rozdane zostały szklane rzeźby oraz statuetki wyprodukowane przez firmę DECOR.
Celem gali organizowanej przez fundację “ONE SĄ BOSSKIE” jest realizacja postanowień fundacji oraz świętowanie piękna we wszystkich jego aspektach. Podczas gali wręczone przez fundację zostały tytuły i statuetki „AMBASADOR PIĘKNA”.
Goście zaproszeni na galę to między innymi aktywne media /radio, prasa, TV/, portale internetowe, agencje prasowe i fotograficzne.

Szklane rzeźby

Rzeźby artysty Witolda Śliwińskiego właściciela firmy Decor, wręczone zostały jako nagrody fundacji “AMBASADOR WIECZNEGO PIĘKNA” między innymi: restauratorce i wizjonerce MAGDZIE GESSLER, aktorce TERESIE LIPOWSKIEJ, JADWIDZE I GRZEGORZOWI SKALSKIM – rodziców założycieli Fundacji Sebastiana Skalskiego i Michała Kossma Kowalskiego oraz państwo Anna i Czesław Kolisz z firmy ANKOL.

Wideo retransmisja “Gali Charytatywnej Piękna” 2019.

Film o fundacji