Galeria – Statuetki, nagrody

Nasze statuetki projektujemy z myślą o klientach, którzy cenią sobie innowacyjne wzornictwo i nieszablonowe rozwiązania. Wykonujemy statuetki na zamówienie, które dostosowujemy do indywidualnych wytycznych klientów oraz realizujemy wg. projektu klienta. Kładziemy nacisk na jakość wykonania i zadowolenie naszych kontrahentów.

Rekomendacje

Poniższe realizacje są najlepszą rekomendacją naszych możliwości. Bezustannie staramy się sprostać każdemu wyzwaniu, podejmując się wykonania, często bardzo skomplikowanych projektów. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele szklanych statuetek. Specjalizujemy się w łączeniu szkła z innymi materiałami, m.in.: stal nierdzewna, mosiądz, brąz, drewno, granit, kamień rzeczny, tworzywa sztuczne, itd. O naszych możliwościach technologicznych szerzej można przeczytać tutaj.

Poniżej najdą Państwo projekty realizowane m.in. dla: RMF FM, Krajowego rejestru Długów, MAN, Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, Reader’s Digest, PZU, Narodowego Centrum Nauki, czy Castrol. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.