Nowy wizerunek firmy DECOR.
Te zmiany robią wrażenie.

Nowy wizerunek firmy DECOR.<br>Te zmiany robią wrażenie.

Nie można stać w miejscu.

Świat nieustannie się rozwija i nie można na to patrzeć biernie, dlatego w lutym 2018 roku oddaliśmy do Państwa dyspozycji nowe wcielenie stron internetowych firmy DECOR. Chcemy tym samym potwierdzić naszą pozycję lidera na rynku w dziedzinie produkcji szklanych statuetek, medali, dyplomów i gadżetów reklamowych. Aby przybliżyć Państwu nasze możliwości produkcyjne stworzyliśmy dedykowane witryny dla każdego działu z osobna.

Katalog produktów

To strona dzięki której w prosty i wygodny sposób można przeglądać nasze wszystkie produkty. Znajdziesz tu ciekawe i inspirujące realizacje oraz w łatwy sposób dopytasz o szczegóły dotyczące produktu.

Przejdź do Katalog Produktów

Produkcja statuetek

Nasze flagowe produkty jakimi są statuetki, puchary oraz szklane miniatury otrzymały własną witrynę internetową. Rozpiętość informacji jakie chcieliśmy państwu przekazać w czytelny sposób została zaprezentowana na stronie dedykowanej statuetkom.

Przejdź do strony Produkcja Statuetek

Produkcja dyplomów i certyfikatów

Prezentowane na stronie informacje dotyczące produkcji dyplomów pomogą Państwu, w wyborze podziękowania odpowiedniego do organizowanego wydarzenia. Mamy w ofercie klasyczne i proste wzory jak i takie o skomplikowanych kształtach lub składające się z wielu elementów czy różnych materiałów.

Przejdź do strony Produkcja Dyplomów

Produkcja medali

Strona internetowa stworzona z myślą o  przedstawieniu Państwu różnorodności materiałów i wzorów jakich możemy użyć w medalach. Znajdą tam Państwo proste i tanie medale z tworzyw sztucznych oraz skomplikowane łączone z różnych materiałów.

Przejdź do strony Produkcja Medali

Produkcja gadżetów reklamowych

Nasze gadżety reklamowe cieszą się na rynku niesłabnącą popularnością. Jako jedyni potrafimy zamknąć w szkle różne przedmioty, ciecze, ropę i oleje. Produkujemy oryginalne wzorniczo akcesoria biurowe oraz znakujemy już istniejące produkty poprzez grawerunek czy nadruk.

Przejdź do strony Produkcja Gadżetów Reklamowych

Produkcja tablic reklamowych i pamiątkowych

U nas zamówisz: tabliczki firmowe, tabliczki biurowe, tabliczki hotelowe, tabliczki na drzwi, tabliczki z nazwą ulicy i numerem domu, tablice informacyjne, tablice z logo, szyldy z nazwą firmy, tablice pamiątkowe. Wykorzystujemy szkło, metal, drewno, sklejkę, kamień i tworzywa sztuczne.

Przejdź do strony Produkcja tablic

Cięcie wodą Water-Jet

Świadczymy również usługi związane z cięciem strumieniem wody elementów ze stali, szkła, oraz innych materiałów.

Przejdź do strony Cięcie Wodą Water-Jet