Awans lub emerytura.
Pamiątka dla policjanta.

Awans lub emerytura.<br> Pamiątka dla policjanta.

Gdy Koledzy i Koleżanki z pracy są dla nas ważni.

Awans lub odejście na emeryturę czy to w policji, czy w innym zawodzie, wiąże się z rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Codzienna rutyna związana z wykonywanym zawodem oddaje miejsce nowym obowiązkom lub spełnianiu marzeń i zagospodarowaniu czasu wolnego. Uroczystości pożegnalne policjantów odchodzących na emeryturę lub otrzymujących awans to dobre praktyki mające rangę tradycji. Uroczystościom takim towarzyszą spotkania, na których składane są serdeczne podziękowania za pełnioną służbę oraz dokonane zasługi. Są to chwile szczególne, gdy na emeryturę odchodzą bardzo doświadczeni i długoletni funkcjonariusze.

Wiek emerytalny po to jest nam dany, 
By realizować… niespełnione plany.

Życzymy, aby ten czas upłynął na rozwijaniu swoich pasji i był wymarzonym wypoczynkiem.

Szklana miniatura tonfy

Prezent dla policjanta odchodzącego na emeryturę

Najlepszy prezent dla Policjanta, tylko u nas.

Niejednokrotnie zwieńczeniem uroczystości pożegnalnych jest wręczenie pamiątkowych upominków. W zależności od stażu pracy, zajmowanego stanowiska, upodobań solenizanta, upominki mogą spełniać różne funkcje.
Mogą być w formie pamiątkowej statuetki w kształcie policyjnej odznaki czy szklanej pałki. Pięknie prezentują się również szklane bryły z wygrawerowaną wewnątrz dedykacją, bądź dyplom z grawerem. Pamiątki mogą również pełnić funkcję użytkową. Doskonałym przykładem jest pamiątkowy szklany pendrive, zegarek lub lampka oliwna. Możliwości przygotowania takich pamiątek są ograniczone jedynie naszą wyobraźnią.

Dla szczególnie zasłużonych policjantów proponujemy pamiątki projektowane oraz wykonywane pod indywidualne zamówienie.

Szklany lizak policyjny, tarcza do kierowania.
Pamiątkowa statuetka policyjna
Oryginalna odznaka policyjna na prezent.

Pamiątki dla służb mundurowych

Przykłady zaprezentowane na stronie można z powodzeniem wykorzystać również dla innych grup pracowników służb mundurowych. Produkujemy wyroby okolicznościowe i pamiątki z okazji urodzin, awansu i przejścia na emeryturę dla: pracownika straży granicznej, strażaka, leśnika, strażnika miejskiego, strażnika celnego, żołnierza,  pracownika inspekcji ruchu drogowego, służby ochrony kolei i innych.

Prezent dla policjanta niech będzie inspiracją do poszukiwania własnych pomysłów.

Policjant jest osobą pełniącą funkcje publiczne, więc przysługuje mu ograniczone prawo do ochrony prywatności. Informacje związane z pełnioną przez pracownika państwowego funkcją (z wyjątkiem służb specjalnych) są podawane do publicznej wiadomości i nie podlegają ochronie w rozumieniu obowiązującego prawa. Imię i nazwisko policjanta, nr odznaki, otrzymane wyróżnienia i nagrody oraz wizerunek policjanta na służbie możemy uznać jako informacje ogólnodostępne i nie uwłaczające jego godności oraz nie dyskredytujące go w świetle prawa.