Szklane gadżety z logo firmy

Szklane gadżety z logo firmy

Producent upominków reklamowych

Logo firmy napędem dla biznesu

Każda z tysięcy istniejących firm na ryku chce się wyróżnić z tłumu, chce pozostać zapamiętana po chociażby jednej krótkiej informacji docierającej do klienta. Za tym trudnym zadaniem stoi logo firmy. My jednak koncentrujemy się tylko na tym w jaki sposób klient zobaczy logo Państwa firmy. W czasach multimedialnej gonitwy utrzymanie klienta kilka sekund na reklamie to nie lada wyczyn. Inaczej jest z gadżetami. Gadżety się ogląda, chwali się nimi, mówi się o nich. Ekskluzywne upominki, wizytowniki, pojemniki na długopis stojące w biurze przyciągają wzrok, zatrzymując klienta na logo firmy nieświadomie.

Gadżety z logo firmy

Budowanie wizerunku firmy to proces długotrwały, wymagający pracy, który wraca się w postaci długoterminowej współpracy. W świecie marketingu upominki reklamowe cieszą się zainteresowaniem firm od wielu  lat. Sprawdzają się w promocji firmy w wielu obszarach działalności. Mogą służyć jako podziękowanie dla kontrahentów, upominek wręczany na targach, pamiątka dla pracownika.

Produkujemy gadżety reklamowe które wyróżniają się na tle dostępnych na rynku. Produkty reklamowe wykonywane są pod indywidualne zamówienie dzięki czemu stają się oryginalne.

Gadżety reklamowe to nie tylko długopisy i smycze, więcej propozycji znajdą Państwo pod poniższym linkiem.

Szklana klepsydra

 

Miniatura
dystrybutora

Szklana miniatura teleskopu

Pieczęć szklana

 

Lampki oliwne

Magnesy

Pendrive

Breloki

Przyciski szklane

Wizytowniki

Zegary

Stojak na długopis

Pozostałe