Szklany Pendrive

Szklany Pendrive

Pendrive szklany – coś więcej niż gadżet!

Idealny produkt biznesowy

Przedstawiamy Państwu szklany pendrive promocyjny – wyrób niezwykle uniwersalny i efektowny. Pendrive zamknięty w grawerowanym szkle to wyrób niespotykany na rynku – wyjątkowy, bo produkowany na zamówienie. Dzięki barwionemu korpusowi oraz dedykowanemu grawerunkowi, prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Pendrive w szkle pełni doskonałą funkcję nośnika reklamy. Prócz grawerowanych logotypów pomieści w sobie np. materiały promocyjne, ofertę, katalogi produktów lub fotorelację z ważnego wydarzenia. Ten nowoczesny gadżet spełnia swoje zadanie celująco – przede wszystkim zwraca na siebie uwagę, jest wyjątkowy, funkcjonalny, zawsze gotowy do użycia. Czy masz już pomysł jak wykorzystać nasz produkt do promocji swoich działań?

Grawerunek jednokolorowy

 

8GB – cena od 68,62 zł netto/szt. przy ilości 1000 szt.

16GB – cena od 71,26 zł netto/szt. przy ilości 1000 szt.

32GB – cena od 85,72 zł netto/szt. przy ilości 1000 szt.

 

Minimalna ilość – 50 szt. Inne progi ilościowe to 100, 500 i 1000szt. Zainteresowanym, na ich prośbę, wysyłamy pełny cennik pendrive. Zapraszamy do kontaktu.

Grawerunek jednokolorowy

 

8GB – cena od 69,21 zł netto/szt. przy ilości 1000 szt.

16GB – cena od 76,74 zł netto/szt. przy ilości 1000 szt.

32GB – cena od 108,09 zł netto/szt. przy ilości 1000 szt.

 

Minimalna ilość – 50 szt. Inne progi ilościowe to 100, 500 i 1000szt. Zainteresowanym, na ich prośbę, wysyłamy pełny cennik pendrive. Zapraszamy do kontaktu.

W naszych gadżetach wykorzystujemy wysokiej jakości elektronikę marki Good Ram o prędkości odczytu: do 60 MB/s oraz zapisu: do 20 MB/s (USB 3.0)

Dyplom dla firmy DECOR - Podkarpacka Nagroda Gospodarcza - 2012

Produkt nagrodzony statuetką PNG.

Mamy duży zaszczyt zostać laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii “Najlepsze produkty”. Nasz pendrive w szkle został dostrzeżony i wysoko oceniony przez kapitułę konkursu organizowanego w roku 2012. Jest to dla nas powód do dumy. Czujemy się zobowiązani w dalszym ciągu rozwijać naszą innowacyjność, pomysłowość i pasję.

Produkt nagrodzony statuetką PNG.

Mieliśmy duży zaszczyt zostać laureatem Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej w kategorii “Najlepsze produkty”. Nasz pendrive w szkle został dostrzeżony i wysoko oceniony przez kapitułę konkursu organizowanego w roku 2012. Jest to dla nas powód do dumy. Czujemy się zobowiązani w dalszym ciągu rozwijać naszą innowacyjność, pomysłowość i pasję.

Ekskluzywny upominek

Prócz ilości hurtowych dajemy możliwość zamówienia pojedynczych egzemplarzy na szczególną okazję. Obdarowani z pewnością docenią piękną, szklaną i nowoczesną bryłę ze specjalnie dla nich wykonanym grawerunkiem. Pendrive w szkle najczęściej wręczany jest przy wyjątkowych okazjach i jest to doskonały:
– prezent na urodziny,
prezent na osiemnastkę,
– pamiątka zdania matury,
– pamiątka ukończenia studiów,
– prezent na ślub czy prezent na rocznicę.
Może być to również pamiątka dla wychowawcy klasy, nauczyciela, czy promotora.

Szklany pendrive jest to upominek niebanalny, praktyczny, a co najważniejsze trwale zapisuje się w pamięci.

Grawerunek jednokolorowy

 

8GB – 140 zł brutto

16GB – 145 zł brutto

32GB – 165 zł brutto

Grawerunek jednokolorowy

 

8GB – 145 zł brutto

16GB – 150 zł brutto

32GB – 190 zł brutto

Rodzaje opakowań

Mamy w ofercie kilka rodzajów opakowań.

Są to ozdobne pudełeczka papierowe w kolorze białym i czarnym, ekskluzywne opakowania metalowe w formie puszki lub z zamykanym wieczkiem z “okienkiem” oraz wysuwane opakowania ekonomiczne.

Ozdobny kartonik
Opakowanie ekonomiczne
Opakowanie metalowe z okienkiem
Metalowe etui

Zachęcamy do składania zapytań lub zamówień przez formularz kontaktowy. Jest to bardzo wygodna forma do pierwszego kontaktu, gdyż po jego wypełnieniu otrzymujemy niezbędną ilość informacji do przedstawienia oferty.