Ty pomagasz - My pomagamy!

Ty pomagasz - My pomagamy!

O projekcie

Pandemia dotyka nas wszystkich. Nasza firma aktywnie wspiera walkę z Pandemią, choć sami znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. Wraz z odwołaniem wszystkich imprez sportowych i biznesowych straciliśmy zamówienia na nasze unikatowe nagrody, trofea, medale.Tych w okresie pandemii nikt nie potrzebuje.

Nie poddajemy się jednak w tej nierównej walce i nie czekamy bezczynnie. Chcemy wykorzystać nasz czas, środki i dostępne technologie tak, by pomagać również potrzebującym. Od miesiąca produkujemy przyłbice ochronne, które chronią przed zakażeniem koronawirusem.

O tym jak możemy odwdzięczyć się Tobie za okazaną pomoc przeczytasz na końcu artykułu.

 

Wspieramy medyków, ratowników, szpitale i Fundację Otwartych Serc

#WSPIERAMY MEDYKÓW
#WSPIERAMY FUNDACJĘ

Zacznijmy jednak najpierw od tego czym się zajmujemy teraz. Od miesiąca produkujemy przyłbice dla lokalnych przedsiębiorców, pracowników i klientów prywatnych. Można powiedzieć, że chwilowo się przebranżowiliśmy, aby solidarnie uczestniczyć w tej walce. Na początku kwietnia wsparliśmy Wojewódzki Szpital Podkarpacki w Krośnie przyłbicami dla medyków w ilości 100szt., które przekazaliśmy szpitalowi za darmo. Przeczytasz o tym tutaj. Produkujemy również osłony do kasków budowlanych.

Od lat wspieramy materialnie zaprzyjaźnioną z nami Fundację Otwartych Serc z Krosna. Pragniemy nadal to robić. Na pomoc Fundacji i jednostkom medycznym przeznaczymy 50% zebranych środków.

Fundacja oprócz niesienia pomocy ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej kontynuuje wszystkie przedsięwzięcia swojej patronki, które służą tak promocji Krosna i Podkarpacia, jak i integracji środowisk lotniczych. Ich praca jest bardzo ważna, ponieważ niesie pomoc osobom dotkniętym chorobą nowotworową.

Zobacz jak możesz nas wesprzeć i co możesz otrzymać w zamian za pomoc.

Wesprzyj naszą akcję charytatywną, a w zamian wyprodukujemy medal dla Ciebie na pamiątkę wsparcia akcji lub taki, który wręczysz lekarzowi, pielęgniarce lub ratownikowi za pomoc i zaangażowanie.

Wesprzyj nas kwotą 50 zł lub większą i otrzymaj prezent.
#1 PODZIĘKOWANIE DLA LEKARZA LUB MEDYKA
Czas potrzebny na realizację zwykle od 2 do 4 tygodni.

Wesprzyj nas kwotą 300 zł lub większą i otrzymaj prezent.
#2 PODZIĘKOWANIE DLA LEKARZA LUB MEDYKA
Czas potrzebny na realizację zwykle od 2 do 4 tygodni.

Szczegóły na POLAK POTRAFI

PAMIĘTAJ

Twoja wpłata w 50% będzie przeznaczona na akcję #wspieramyfundacje i #wspieramymedyków oraz w 50% na #chronimypracę

Jeśli planujesz zakup statuetek lub innych produktów związanych z ważnym wydarzeniem, mamy ofertę, którą możesz odłożyć w czasie. Wyprodukujemy dla Ciebie dowolne statuetki, medale, dyplomy lub gadżety reklamowe o wartości wniesionej wpłaty na dowolne wydarzenie w wybranym przez Ciebie późniejszym terminie.

#3 PAKIET STATUETEK / MEDALI / GADŻETÓW / DYPLOMÓW

Wesprzyj nas kwotą 2000 zł lub większą i zamów.
Czas potrzebny na realizację zwykle od 2 do 4 tygodni.

#4 PAKIET STATUETEK / MEDALI / GADŻETÓW / DYPLOMÓW

Wesprzyj nas kwotą 5000 zł lub większą i zamów.
Czas potrzebny na realizację zwykle od 2 do 6 tygodni.

#5 PAKIET STATUETEK / MEDALI / GADŻETÓW / DYPLOMÓW

Wesprzyj nas kwotą 10000 zł lub większą i zamów.
Czas potrzebny na realizację zwykle od 2 do 8 tygodni.

#6 PAKIET STATUETEK / MEDALI / GADŻETÓW / DYPLOMÓW

Wesprzyj nas kwotą 25000 zł lub większą i zamów.
Czas potrzebny na realizację zwykle od 2 do 8 tygodni.

Twoja wpłata w 50% będzie przeznaczona na akcję #wspieramyfundacje i #wspieramymedyków oraz w 50% na #chronimypracę

Unikatowe rzeźby Witolda Śliwińskiego przeznaczone na nagrody.

Discussion c.277

ZIP c.280

OVAL m.336

My również potrzebujemy wsparcia
#CHRONIMY MIEJSCA PRACY


W tej bezprecedensowej sytuacji nasz fantastyczny zespół ludzi pełnych pasji potrzebuje Twojej pomocy. Do tej pory bardzo sprawnie szło nam rozsławianie Podkarpacia nie tylko w Polsce, ale i większości państw europejskich. Pomagając nam, pomożesz również lokalnym firmom z którymi współpracujemy. Dla nich przerwa w realizacji zamówień jest bardzo poważnym zagrożeniem. Celem naszej akcji jest więc pomoc innym oraz ochrona miejsc pracy.

Liczymy na życzliwość i każdy rodzaj wsparcia!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Kilka słów o firmie DECOR

DECOR w tym roku obchodzi 30-lecie istnienia, dlatego nasza marka jest już powszechnie znana. Realizowaliśmy nagrody na niezliczoną ilość imprez firmowych, zawodów sportowych, jak i gal organizowanych przez znane stacje telewizyjne i radiowe. Nie zapominamy również o klientach indywidualnych, którzy chętnie wracają, polecają nasze usługi i stanowią ważną część naszej misji. Tworzymy produkty piękne i unikatowe. Nasze produkty są wysoko cenione ze względu na jakość wykonania oraz najbogatsze możliwości produkcyjne w branży. Opatentowane technologie zdobienia szkła są niedoścignionym wzorem dla innych firm. Decor od zawsze nastawiony jest na innowacyjne rozwiązania i wdrażanie najnowszych technologii.Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę dzieląc się naszymi możliwościami produkcyjnymi z naszymi partnerami biznesoymi. Nasz model biznesowy zakładał współpracę i produkcję dla Partnerów Biznesowych potrzebnych elementów do ich produktów. Patrząc na naszą pracę globalnie to nasz wkład w rozwój tej branży jest bardzo duży, gdyż realizujemy o wiele więcej statuetek niż te, które mamy w portfolio. Nasz „odcisk palca”, choć często niewidoczny to jednak bywa odbity w wielu „konkurencyjnych” produktach. Sami również korzystamy z możliwości produkcyjnych lokalnych podwykonawców.

Ponadto mocno angażujemy się w lokalne działania społeczne i wydarzenia sportowe. Jesteśmy sponsorem tytularnym wielu wydarzeń sportowych m.in.: ORLEN BENIAMINEK CUP, PROFBUD ARENA CUP, czy PROFBUD CUP. Są to turnieje piłki nożnej odbywające się w Krośnie, bardzo wysoko cenione przez zawodników i kibiców za wysoki poziom organizacyjny.

Czym DECOR może się odwdzięczyć?
#NAGRADZAMY

Niestety tarcza antykryzysowa w żaden sposób nie chroni naszej branży, dlatego serdecznie prosimy o wsparcie nas w tej nierównej walce. W zamian za udzielnoną pomoc nasi darczyńcy mogą wybrać nagrody z jakich będą chcieli skorzystać. Wybór nagród jest bardzo bogaty. Otrzymacie Państwo możliwość zamówienia produktów, które wykonamy w wybranym terminie i na dowolną okazję. Przygotowane zostały również piękne i unikatowe rzeźby sygnowane przez autora i właściciela firmy Decor – Witolda Śliwińskiego. Jest to więc okazja na piękny gest oraz na otrzymanie rzeźby tego cenionego artysty.

Pamiętaj! 50% przelanej kwoty przeznaczona zostanie na pomoc innym podmiotom. O efektach zbiórki będziemy informować na bieżąco na profilu na Facebooku