O Nas

Witold Śliwiński CEO

Szkło to dziwna substancja.

Z jednej strony, wymagająca, żądna skupionej uwagi i rozległej wiedzy.
Z drugiej, wyrazista, a zarazem chętna do zmian.

fot.: Łukasz Piękoś

Wyroby okolicznościowe oraz gadżety firmowe

stanowią dla mnie ważną część działalności, a każdy temat jest inspiracją do tworzenia nowych rozwiązań.
Szkło niezależnie od sposobu produkcji i obróbki,

zawsze pozostanie materiałem na swój sposób magicznym.

fot.: Krystian Lachor

Zapraszam na moją autorską stronę

www.szkloartystyczne.pl


Firma DECOR

 

Od ponad 25 lat projektujemy i wykonujemy różnego rodzaju trofea, tj. statuetki, puchary, dyplomy, certyfikaty, medale, wyroby reklamowe, naścienne tablice szklane, wyroby artystyczne ze szkła. Wykorzystujemy różne techniki zdobienia szkła (fusing, piaskowanie, grawerowanie, laser, malowanie, ozdobne szlifowanie). Łączymy szkło z innymi materiałami takimi jak: stal nierdzewna, metale szlachetne, kamień czy szlachetne gatunki drewna. Wykonujemy logowanie szkła techniką laserową, piaskowania oraz sitodruku.

Statuetki szklane i szklano-metalowe są najczęściej wybieranym produktem przez naszych klientów. Każda z naszych realizacji została zaprojektowana i wykonana na indywidualne zamówienie. W firmie DECOR rozmowy dotyczące projektów ustalane są bezpośrednio z Grafikami i Projektantami (bez pośrednictwa Handlowca) w związku z czym projekty są precyzyjne, a wszelkie poprawki nanoszone są błyskawicznie.

Szybkie wyceny, precyzyjne projekty i błyskawiczne poprawki
to standard dostępny dla każdego klienta

 

Projektowanie statuetek na zamówienie jest naszą pasją, więc w przygotowanie projektów oraz w realizację wkładamy wiele serca. Dzięki pełnemu zaangażowaniu i terminowym realizacjom, to właśnie nasze szklane statuetki najczęściej są wręczane na rozmaitych galach, koncertach, uroczystościach okolicznościowych i imprezach.

Proces produkcyjny w znacznej mierze opiera się na obróbce ręcznej, dlatego w pewnym sensie każda realizacja jest unikatowa. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz terminowość realizacji zamówienia. Czuwają nad tym pracownicy działu kontroli jakości oraz wysyłek krajowych i zagranicznych. Dzięki ciągłej komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami towar wychodzi bez wad, dobrze spakowany i na czas dociera do klienta.

U nas szczegóły dotyczące projektów ustalane są bezpośrednio

z Grafikami i Projektantami

(bez pośrednictwa Handlowców)

 

Jesteśmy jedyną firmą z tak ogromną ofertą więc jeśli potrzebujesz upominku, gadżetu reklamowego, pamiątki itd. to wiedz, że dobrze trafiłeś. W naszej ofercie znajdą Państwo również przyciski do papieru w kształcie kostki i kuli, wizytowniki, świeczniki, lampki oliwne, przypominacze czy ekspozytory, rzeźby, rzeźby ogrodowe, obrazy szklane, zegary szklane, szklane pendrive, patery.

Nasza oferta jest bogata i znaleźć w niej można bardzo różnorodne trofea dla sportowców, upominki szklane, pamiątki ślubne. Wśród nich: Szklane statuetki sportowe, statuetki szklane grawerowane, statuetki szklane z nadrukiem, trofea szklane grawerowane, trofea szklane sportowe, puchary szklane grawerowane, puchary szklane malowane, dyplomy grawerowane, dyplomy szklane sportowe, certyfikaty szklane, medale szklane sportowe, medale okolicznościowe.

Proces produkcyjny w znacznej mierze opiera się na obróbce ręcznej, dlatego w pewnym sensie

każda realizacja jest unikatowa

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Wprowadzone zmiany na naszej stronie pozwolą Państwu wygodnie i szybko odszukać statuetki, które będą pasowały do charakteru uroczystości oraz jej tematyki. Dotarcie do interesujących produktów nie powinno od dziś przysparzać najmniejszych problemów.