Galeria – projekty innowacyjne i nieszablonowe

W galerii tej prezentujemy statuetki innowacyjne i nieszablonowe o niestandardowych rozwiązaniach i oryginalnym wzornictwie. Są to statuetki na zamówienie, projektowane i realizowane pod indywidualne wymogi klienta lub realizacje statuetek wykonanych wg. projektu klienta. Cechują się dbałością o detale i wyjątkowymi walorami estetycznymi. Nieważne jest to czy jest to nowoczesne wzornictwo czy są to klasyczne formy. Potrafimy dopasować się do każdej stylizacji dzięki talentowi naszych projektantów i grafików.

Rekomendacje

Realizacje te są najlepszą rekomendacją naszych możliwości i misji jaką realizujemy wobec klientów podejmując się wykonania dla nich, często bardzo skomplikowanych tematów. W naszej ofercie znajdą Państwo cały szereg statuetek w których dominuje szkło. Łączymy ten szlachetny materiał z wieloma innymi materiałami, jak np.: stal nierdzewna, mosiądz, brąz, drewno, granit, kamień rzeczny, tworzywa sztuczne, itd. O naszych możliwościach technologicznych szerzej można przeczytać tutaj.

Znajdą tu Państwo projekty realizowane m.in. dla: RMF FM, Krajowego rejestru Długów, MAN, Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, Reader’s Digest, PZU, Narodowego Centrum Nauki, czy Castrol. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyjątkowymi realizacjami.