Statuetki muzyczne - nagrody na zamówienie

Statuetki muzyczne - nagrody na zamówienie

Nagrody muzyczne – producent ekskluzywnych statuetek

Wielkie gale, uroczystości, plebiscyty czy konkursy muzyczne to wydarzenia, na które czekają artyści, dla których zdobycie nagrody jest ukoronowaniem ciężkiej pracy włożonej w osiągnięcie sukcesu. Produkcją nagród i wyróżnień, jakimi są statuetki muzyczne, zajmujemy się od ponad 25 lat. Producenci dużych imprez muzycznych wymagają najwyższej jakości oraz nagród wyróżniających się wyglądem. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu w to, co robimy, mieliśmy przyjemność wyprodukować nagrody na takie imprezy jak: TOPtrendy FestiwalArtysta bez granic, Festiwal Piosenki Dziecięcej, Europen Music Meetings.

Statuetki muzyczne – produkujemy z takich materiałów jak szkło, metal, drewno, wykonujemy również jako odlewy brązu, mosiądzu lub aluminium. To, co szczególnie wyróżnia nasze prace to możliwość łączenia różnych materiałów w nieszablonowych wzorach.

Jako producent mamy możliwość  dostosowania produktu do budżetu klienta. Dzięki temu z naszej pracowni prócz statuetek ekskluzywnych, wręczanych na międzynarodowych konkursach, są również produkowane tanie nagrody na lokalne imprezy.

Nasze statuetki wręczone zostały wielu artystom z kraju i świata. Naszymi stałymi klientami są m.in.: Radio RMF FM, Radio RMF Classic, Radio Łódź, czy Radio Kielce.

Nagrody muzyczne  – przyznawane są twórcom muzyki:  kompozytorom, autorom tekstów, piosenkarzom, aranżerom za konkretne produkcje muzyczne, całokształt twórczości lub prezentację podczas występu. Nagrody przyznawane są zwykle co roku przez jury lub przez otwarty plebiscyt.

Przedstawiamy kilka innych projektów statuetek muzycznych:

Zapraszamy do współpracy

Przejdź do kontaktu

Tagi: statuetki muzyczne, nagrody muzyczne, statuetka na konkurs piosenki, Statuetka w kształcie gitary, Statuetka w kształcie instrumentu, Statuetka w kształcie skrzypiec, Statuetka w kształcie pianina, Statuetka w kształcie płyty