30 lat to piękna historia

30 lat to piękna historia

Początki  naszej firmy sięgają grudnia 1990r, kiedy to śp. Witold Śliwiński postanowił wprowadzić w życie swój plan założenia firmy zajmującej się produkcją wyrobów ze szkła – różnego rodzaju trofeów, rzeźb i wielu innych artystycznych kompozycji.

Szkło od zawsze było jego pasją, mawiał, że „niezależnie od sposobu produkcji i obróbki, zawsze pozostanie materiałem na swój sposób magicznym”. Swoją fascynację szklaną materią urzeczywistniał w projektach.

Jubileusz 30-lecia istnienia firmy to dla nas ważny czas –  podsumowanie wielu cennych doświadczeń.  To lata spędzone na tworzeniu fantastycznych projektów, czasy wielu zmian i podejmowania ciekawych wyzwań.

Jako producent stawiamy przede wszystkim na partnerstwo z rodzimymi firmami, mając na celu tworzenie unikatowych produktów wyróżniających się na tle wyrobów produkowanych na masową skalę.

Cieszymy się, że Klienci chętnie wybierają nasze produkty, chcąc uświetnić  nimi własne uroczystości. Dziękujemy wszystkim za zaufanie jakim darzycie nas od wielu lat, doceniając, jakość naszych wyrobów i profesjonalizm naszych pracowników.

30 rocznica działalności to dla nas okazja do satysfakcji z dotychczasowych dokonań, a także bodziec do realizacji dalszych planów, będących kontynuacją wizji założyciela firmy.