Świat zaklęty w miniaturze, szklane modele pojazdów

Świat zaklęty w miniaturze, szklane modele pojazdów
Miniaturowe pojazdy od zawsze wzbudzają zainteresowanie  – bo małe jest piękne. Wielu z nas z pewnością marzyło o posiadaniu miniaturowego modelu samochodu, samolotu, czy koparki, który można postawić na półce w gabinecie i go podziwiać. Mamy dla Was rozwiązanie jakim są nasze szklane miniatury.

Precyzja i jakość

Wykonane z dużą precyzją i dbałością o szczegóły, czarują blaskiem szkła, zachęcają do zajrzenia wgłąb. Miniaturowe  pojazdy wykonane ze szkła od lat  podbijają serca naszych klientów.  Są chętnie wybierane jako upominek z okazji jubileuszu firmy, czy w ramach podziękowania za współpracę obecnym partnerom.

Transport i spedycja – pomysły na prezent

Najczęściej po szklane miniatury  sięgają  reprezentujące różne gałęzie transportu:  firmy transportowe, firmy spedycyjne, firmy gwarantujące przewóz osób, transportu lądowego, przewozy kolejowe, czy firmy świadczące transport morski. Firmy świadczące usługi transportu zamawiają najczęściej modele ciężarówek, modele wózków widłowych, firmy z branży kolejowej i transportu osób wybierają autobusy, tramwaje i modele kolejowe. Dużą popularnością  wśród naszych klientów cieszą się również szklane wozy strażackie, szklane radiowozy, czołgi, wozy bojowe czy maszyny rolnicze.

MODELE POJAZDÓW

Szklane modele samolotów
Pomyśleliśmy również o fanach lotnictwa, w naszej ofercie znajdziecie miniaturowe modele samolotów, które z pewnością ucieszą każdego miłośnika przestworzy. W kolekcji naszych miniatur nie mogło zabraknąć wiernie odwzorowanych szybowców łosi, czy helikopterów, których posiadanie daje większą frajdę niż modele samolotów do sklejania.

Od projektu do realizacji miniaturowych modeli pojazdów
Już na etapie projektowania kładziemy nacisk na to, by nasze produkty wyróżniały się najwyższą jakością wykonania. Odwzorowujemy elementy i precyzyjnie wykonujemy każdy, najmniejszy detal, co w połączeniu z refleksami w szkle wywołuje zachwyt. Możliwość personalizacji, czy umieszczenia dedykacji w formie graweru, czy nadruku na podstawie sprawia, że takie statuetki okolicznościowe są idealnie nadające się prezent. Każdy z pewnością doceni taki upominek, jako wyrażenie wdzięczności za wieloletnią prace, bądź współpracę, czy też jako jedyny w swoim rodzaju prezent urodzinowy.