Prezenty świąteczne dla pracowników

Prezenty świąteczne dla pracowników

Trafione pomysły na upominki.

Święta zbliżają się wielkimi krokami – nim się obejrzymy, będziemy szukali podarunków dla najbliższych. W wielu firmach okres świąteczny także czas w którym wręcza się drobne prezenty na święta. Olbrzymia ilość ofert dostępnych obecnie na rynku i powtarzających się rok w rok dla wielu firm może być niewystarczająca. Jakie prezenty na święta wybrać? Czym zaskoczyć, pracowania, kontrahenta? Jeśli szybko wejdziecie w rolę Mikołaja i rozpoczniecie szukać upominki świąteczne dla klientów, czy pracowników, tym więcej zostanie wam czasu na inne ważne przygotowania.

W firmie DECOR jak co roku przygotowaliśmy ciekawą ofertę, dzięki czemu z łatwością znajdziecie odpowiedź na pytanie jakie prezenty na święta wybrać? Sprawdźcie nasze pomysły na prezenty świąteczne dla każdego!

Mamy świetne pomysły na: prezent dla męża, prezent dla żony, prezent dla taty, prezent dla mamy, prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny, babci i dziadka, pracownika, klienta, czy dostawcy!

Koniecznie sprawdź nasze inspiracje, dzięki którym z pewnością wybierzesz coś, co sprawi Twoim bliskim wiele radości! Mamy pomysł na podarunki, dlatego przedstawiamy Państwu nasza ofertę – producenta pamiątek świątecznych na indywidualne zamówienie.

Upominki świąteczne ze szkła

Jesteśmy firmą specjalizującą się w obróbce szkła, które łączymy z wieloma innymi materiałami jak np. drewno, metal, kamień, tworzywa sztuczne. Wieloletnie doświadczenie w produkcji statuetek, medali, dyplomów, gadżetów i tablic pozwala nam zaproponować Państwu stworzenie niepowtarzalnych pamiątek świątecznych.

Spersonalizowane prezenty na święta.

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla pracownika. Sprawimy, że Twoje upominki świąteczne będą unikatowe. Wystarczy, że prześlesz nam swoje pomysły na prezenty na święta, a my postaramy się je wykonać.

Przedstawiamy propozycje na prezenty świąteczne dla firm:

Lampka oliwna, lampka żelowa, lampka tealight

oil lamp S-8/2m; h-14cm

oil lamp C-1M; h-10cm

candlestick B-10; h-21cm

candlestick B-10; h-21cm

oil lamp C1-Z h-10cm

oil lamp C1-Z(gwiazda) h-10cm

candlestick B-3; h-7cm

christmas tree 1; h-20cm

oil lamp M-1-1; h-10cm

Szklany pendrive

Przypominacze

Szklane magnesy

Breloki z własnym nadrukiem

Bombki z własnym nadrukiem

Christmas bauble 1; fi-10cm

Christmas bauble 1; fi-10cm

Przycisk szklany z uchwytem na długopis

Szklana szopka

Breloki z własnym nadrukiem

Bombki z własnym nadrukiem