Nagrody i trofea na zawody zimowe | medale, puchary, statuetki

Nagrody i trofea na zawody zimowe | medale, puchary, statuetki

Producent statuetek, medali, pucharów i dyplomów dla dyscyplin zimowych:

narciarstwo, snowboarding, saneczkarstwo, hokej na lodzie, łyżwiarstwo figurowe, biathlon, curling czy skoki narciarskie.

Od pomysłu do produkcji

Projektowanie nagród pod indywidualne zamówienie klienta, to praca wymagająca kreatywności, zaplecza technologicznego i dużego doświadczenia w produkcji tego typu nagród. Mnogość dyscyplin zimowych oraz ilość organizowanych zawodów to wyzwanie dla naszych projektantów.

Ponad 25 lat doświadczenia w produkcji trofeów sportowych zobowiązuje do utrzymania najwyższych standardów i jakości produktów. Przez ten okres dopracowaliśmy do perfekcji pracę ze szkłem, metalem, kamieniem oraz drewnem. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać najtrudniejsze zamówienia. Projektowanie nowych wzorów pod indywidualne zamówienie dało nam możliwość produkcji statuetek narciarskich wręczanych Adamowi Małyszowi, Justynie Kowalczyk, Zbigniewowi Bródce, Kamilowi Stochowi oraz całej reprezentacji Polski w skokach narciarskich.

Propozycje statuetek nie muszą zawsze jednoznacznie kojarzyć się z konkretną dyscypliną sportową. Czasami logo imprezy jest tak intrygujące, że samo w sobie może stać się główną częścią statuetki, zapadając w pamięci zwycięzców, organizatorów, zawodników i kibiców. Firma DECOR podejmie się również zamknięcia w szkle  grawerowanych replik medali zdobytych na mistrzostwach czy na olimpiadzie. W ten szczególny sposób można podziękować np. sponsorom, trenerom lub złożyć oryginalne gratulacje zwycięzcy.

Medale i statuetki narciarskie

Wielu organizatorów  zwraca się do nas z zapytaniem o możliwość realizacji własnego pomysłu lub prośbą o zaprojektowanie przez nas indywidualnego wzoru medalu, statuetki bądź pucharu. Mają świadomość, że taki indywidualny projekt, który wręczany jest co roku, po latach staje się symbolem zawodów, a jego rozpoznawalność podnosi rangę wydarzenia. Staramy się więc, by nasze indywidualne projekty oryginalne oraz najwyższej jakości.

Oprócz nagród indywidualnie projektowanych mamy w ofercie statuetki, puchary i medale o charakterze uniwersalnym. Są to nagrody, które możemy wyprodukować w dużej ilości i w krótkim czasie, dzięki temu masz pewność, że trofea dotrą na czas. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnego projektu i wyceny zestawu nagród.

Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje trofeów na zimowe zawody sportowe oraz olimpiady w sportach zimowych:

Statuetki

Puchary

Medale

 

 

Zaglądnij do naszej oferty i wyślij zapytanie dotyczące zimowych trofeów sportowych.