Szklane godło i szklany herb
dla urzędów, szkół, sądów.

Szklane godło i szklany herb<br>dla urzędów, szkół, sądów.

Szklane godło, herb ze szkła – efektownie i nowoczesnie! Producent

Jeśli poszukują Państwo przestrzennego godła lub herbu o bardzo wysokich walorach estetycznych np.: do urzędu, szkoły, placówki dyplomatycznej, budynku sądu czy jednostki samorządowej, to zachęcamy do skorzystania z naszych możliwości produkcyjnych. Wykonujemy na zamówienie herby do zawieszenia na ścianie w dowolnych kształtach i kolorach. Zrealizujemy również na zamówienie herby rodowe klientów prywatnych i symbole narodowe innych państw.

Przestrzenne godło heraldyczne

Godło na zamówienie, ykonane ze szkła to przykład pięknie wykonanego orła w technice fusingu. W podobnym charakterze wykonać możemy szklane godło w dowolnym innym kształcie. Nie ogranicza nas ani kształt, ani kolor.

Herb Polski – przestrzenny

Herb na zamówienie wykonany ze szkła w wariancie, który jest w pełni przestrzenny. Idealny dla urzędów państwowych i budynków sądowych. Ze względu na wysokiej jakości walory estetyczne herb w tym wariancie jest najbardziej reprezentatywnym w naszej ofercie.

Godło ze szkła, szklany herb – wariant ekonomiczny

To szybkie w produkcji szklane tablice z naniesioną grafiką w technice druku UV lub grawerunku barwionego. Najbardziej uniwersalny i klasyczny rodzaj herbów to ten składający się z płaskiej, pojedynczej tafli szkła. Szklane godło zamontować na ścianie można w sposób prosty i bezproblemowy. W zależności od wybranego wzoru na dołączonych dystansach lub na doklejonej zawieszce.

Herby szklane – płaskie

Dla szkół oraz lokalnych urzędów, samorządów i placówek państwowych dedykujemy herby płaskie. Choć są tańsze i prostsze w produkcji prezentują się bardzo elegancko dzięki temu, że nadal wykonywane  są ze szlachetnego materiału jakim jest szkło.

Herby szklane – płaskie

Dla szkół oraz lokalnych urzędów, samorządów i placówek państwowych dedykujemy płaski herb na zamówienie . Choć są tańsze i prostsze w produkcji prezentują się bardzo elegancko dzięki temu, że nadal wykonywane  są ze szlachetnego materiału jakim jest szkło.

Dowiedz się więcej o szklanych herbach na naszej nowej stronie

Pamiętaj, że nasza oferta wciąż dynamicznie się rozwija, dlatego nie zapomnij odwiedzić nas za jakiś czas. Na pewno znajdziesz tu nowe, warte uwagi pomysły.

Ostatnie realizacje

Starostwo Powiatowe w Strzyżowie