Pamiątka z okazji 100-lecia
Odzyskania Niepodległości
przez Polskę.

Pamiątka z okazji  100-lecia<br> Odzyskania Niepodległości<br> przez Polskę.
Pomysły i inspiracje na upamiętnienie historycznego wydarzenia 100-lecia odzyskania niepodległości.

Zamknij historię w szkle.

Z okazji nadchodzącej rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości przedstawiamy Państwu nasze pomysły na wykonanie szklanych pamiątek, tablic naściennych, statuetek oraz medali okolicznościowych. Szkło to materiał znany od wieków – trwały, elegancki i szlachetny – który ma również szansę przetrwać wieki. Historia zaś, aby przetrwała wieki musi być przypominana i zapisywana. My, dzięki pracy grafików, pracowników oraz nowoczesnej technologii dajemy Państwu możliwość zamknięcia naszej historii w szkle.

Piękne pamiątki z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości w formie statuetek, medali i gadżetów reklamowych.

Statuetki niepodległościowe

Statuetki nawiązujące do symboli narodowych to bez wątpienia piękne i jedyne w swoim rodzaju dzieła. Doszukać się w nich można żywych symboli nawiązujących do wolności, nowych granic, korony, niezłomności, walki i przelanej krwi. Staramy się w naszych statuetkach akcentować to co najważniejsze, ale czekamy również na Państwa pomysły. Realizujemy tematy wg. koncepcji zaprojektowanych przez innych artystów i projektantów co czyni z naszej firmy partnera do realizacji wyjątkowych projektów. Nie cofamy się nawet przed trudnymi tematami, ponieważ mamy największe w Polsce możliwości łączenia szkła z innymi materiałami.

Polska ziemia zamknięta w szkle.

Oprócz statuetek piękną pamiątką obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości są szklane bryły w formie przycisku do papieru z zatopioną wewnątrz polską ziemią. Pamiątka ta, to wyjątkowy i niezwykle czytelny symbol odzyskanej niepodległości i wolności.

Szklana kostka

Ten poręczny, niewielki gadżet może pełnić funkcję przycisku do papieru. W tej prostej bryle zamknąć możemy kawałek naszej historii. Pamiątka 100-lecia Odzyskania Niepodległości może zwierać wyryty w szkle barwny grawerunek. Gadżety patriotyczne naszej produkcji są po prostu warte uwagi.

Szklana tablica okolicznościowa

Tablica pamiątkowa na 100-lecie Odzyskania Niepodległości pozwoli zachować informację o tak wzniosłym wydarzeniu na kolejne dziesięciolecia. Wysoka jakość, trwałość i wyjątkowe walory estetyczne to najważniejsze cechy szklanych tablic, które nie ingerują w sposób nachalny np. w zabytkową przestrzeń architektoniczną.

Zamów tablicę, która upamiętni to wspaniałe wydarzenie.

Medale Okolicznościowe

Jak dawniej tak i teraz medale okolicznościowe odgrywają w historii wielką rolę, nagradzają za męstwo, upór oraz wiarę. Wykonane na zamówienie ze szkła bądź metalu medale okolicznościowe dają wyraz największej wdzięczności. Korzystając z dzisiejszych technologii medale mogą przybrać dowolny kształt.

Gadżety patriotyczne

PenDrive Szklany

Oryginalna, nowoczesna pamiątka wykonana ze szkła, która promuje Polskę dzięki swojemu nietuzinkowemu wyglądowi. Pendrive szklany służy nam w życiu codziennym oraz w pracy, przypominając przy tym o wydarzeniu zapisanym w szkle. Wgrywając dowolne materiały promocyjne mamy nieskończone możliwości promocji Polski na świecie.

Realizujemy tablice pamiątkowe, statuetki, gadżety reklamowe i inne wyroby wg. projektów własnych oraz nadesłanych przez klienta. Zapraszamy do współpracy.