Pamiątka z okazji 100-lecia
Odzyskania Niepodległości
przez Polskę.

Pamiątka z okazji  100-lecia<br> Odzyskania Niepodległości<br> przez Polskę.
Pomysły i inspiracje na upamiętnienie historycznego wydarzenia 100-lecia odzyskania niepodległości.

Zamknij historię w szkle.

Z okazji nadchodzącej rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości przedstawiamy Państwu nasze pomysły na wykonanie szklanych pamiątek, tablic naściennych, statuetek oraz medali okolicznościowych. Szkło to materiał znany od wieków – trwały, elegancki i szlachetny – który ma również szansę przetrwać wieki. Historia zaś, aby przetrwała wieki musi być przypominana i zapisywana. My, dzięki pracy grafików, pracowników oraz nowoczesnej technologii dajemy Państwu możliwość zamknięcia naszej historii w szkle.

Piękne pamiątki z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości w formie statuetek, medali i gadżetów reklamowych.

Statuetki niepodległościowe

Statuetki nawiązujące do symboli narodowych to bez wątpienia piękne i jedyne w swoim rodzaju dzieła. Doszukać się w nich można żywych symboli nawiązujących do wolności, nowych granic, korony, niezłomności, walki i przelanej krwi. Staramy się w naszych statuetkach akcentować to co najważniejsze, ale czekamy również na Państwa pomysły. Realizujemy tematy wg. koncepcji zaprojektowanych przez innych artystów i projektantów co czyni z naszej firmy partnera do realizacji wyjątkowych projektów. Nie cofamy się nawet przed trudnymi tematami, ponieważ mamy największe w Polsce możliwości łączenia szkła z innymi materiałami.

Polska ziemia zamknięta w szkle.

Oprócz statuetek piękną pamiątką obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości są szklane bryły w formie przycisku do papieru z zatopioną wewnątrz polską ziemią. Pamiątka ta, to wyjątkowy i niezwykle czytelny symbol odzyskanej niepodległości i wolności.

Szklana kostka

Ten poręczny, niewielki gadżet może pełnić funkcję przycisku do papieru. W tej prostej bryle zamknąć możemy kawałek naszej historii. Pamiątka 100-lecia Odzyskania Niepodległości może zwierać wyryty w szkle barwny grawerunek. Gadżety patriotyczne naszej produkcji są po prostu warte uwagi.

Szklana tablica okolicznościowa

Tablica pamiątkowa na 100-lecie Odzyskania Niepodległości pozwoli zachować informację o tak wzniosłym wydarzeniu na kolejne dziesięciolecia. Wysoka jakość, trwałość i wyjątkowe walory estetyczne to najważniejsze cechy szklanych tablic, które nie ingerują w sposób nachalny np. w zabytkową przestrzeń architektoniczną.

Zamów tablicę, która upamiętni to wspaniałe wydarzenie.

Pamiątkowa tablica z metalu na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

Taki Jubileusz już się nie powtórzy!

Przejdź do oferty

Pamiątkowy grawerton w drewnianej skrzynce.

Jeśli nie ma miejsca do zawieszenia pamiątkowej tablicy wielkoformatowej to warto przemyśleć mniejsze formy plakiet do zawieszenia na ścianie. Pięknym przykładem są nasze grawertony, na które możemy nanieść treści patriotyczne, by upamiętniały święto odzyskania niepodległości. Dyplomy zapakowane są w drewniane ozdobne skrzynki w które prócz plakiety można wkomponować specjalny list intencjonalny.

Medale Okolicznościowe

Jak dawniej tak i teraz medale okolicznościowe odgrywają w historii wielką rolę, nagradzają za męstwo, upór oraz wiarę. Wykonane na zamówienie ze szkła bądź metalu medale okolicznościowe dają wyraz największej wdzięczności. Korzystając z dzisiejszych technologii medale mogą przybrać dowolny kształt.

Gadżety patriotyczne

PenDrive Szklany

Oryginalna, nowoczesna pamiątka wykonana ze szkła, która promuje Polskę dzięki swojemu nietuzinkowemu wyglądowi. Pendrive szklany służy nam w życiu codziennym oraz w pracy, przypominając przy tym o wydarzeniu zapisanym w szkle. Wgrywając dowolne materiały promocyjne mamy nieskończone możliwości promocji Polski na świecie.

Szczególnie polecamy

Statuetka szklana S3-12

Cena 125 zł netto/szt. przy ilości 50 szt.

Statuetka szklana S1-65

Cena 35 zł netto/szt. przy ilości 50 szt.

Medal pamiątkowy w etui

Cena 34 zł netto/szt. przy ilości 50 szt.

Cena dotyczy projektu umieszczonego na zdjęciach.
Indywidualny projekt wiąże się z jednorazową dopłatą 30-50 zł netto.
Realizujemy tablice pamiątkowe, statuetki, gadżety reklamowe i inne wyroby wg. projektów własnych oraz nadesłanych przez klienta. Zapraszamy do współpracy.