VICTORY!

VICTORY!

Od kilku dni możemy mówić o bardzo dużym sukcesie właściciela Firmy Decor.

W Rzymie, w galerii sztuki współczesnej „28 Piazza di Pietra” – tuż obok Świątyni Hadriana – doceniono pracę Witolda Śliwińskiego, który został jednym z laureatów konkursu Malamegi Lab.10.

Strona galerii > http://www.28piazzadipietra.com/en/gallery

Konkurs plastyczny skierowany był do profesjonalnych artystów w takich dyscyplinach sztuki jak: grafika, malarstwo, fotografia, rzeźba, mix media, prace cyfrowe czy wideo. Na konkurs nadesłano prawie 500 prac z całego świata, lecz do finałowej wystawy zakwalifikowało się tylko dwunastu artystów. Ogłoszenie wyników poprzedził wernisaż prac zakwalifikowanych do ścisłej wystawy, który odbył się 29 września 2018 roku. Na wystawie obecny był Witold Śliwiński i była to doskonała okazja, by porozmawiać z naszym uznanym artystą.

Zdjęcia z wernisażu > https://www.lab.malamegi.com/it/lab-10-photo-gallery

Jedna z abstrakcyjnych form pt. „Mergence” zakwalifikowała się do wystawy finalistów oraz została szczególnie wyróżniona przez kuratorów wystawy Massimo Toffolo i Margheritę Jędrzejowską, ponieważ wzbogaciła kolekcję sztuki organizatora konkursu.

Strona ogłoszenia wyników > https://lab.malamegi.com/pl/lab-10

W konkursie przyznano cztery równorzędne nagrody.

Jedną z nich był zakup wyróżnionej pracy do wartości 2000 euro. Nagrodę tę przyznano Witoldowi Śliwińskiemu. Pozostałe nagrody to: nagroda finansowa o wartości 1000 euro, wydanie na koszt organizatora konkursu książki/albumu w postaci monografii artysty oraz umożliwienie stworzenia artyście własnej kolekcji Malamegi, która zostanie zareklamowana i zaprezentowana wszystkim odbiorcom sieci handlowej.

Firma Malamegi, która obecna jest od lat na rynku artystycznych akcesoriów do wystroju wnętrz oferuje również seryjne dzieła sztuki na rynku międzynarodowym.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!