Pamiątkowa statuetka
dla Kamila Stocha

Pamiątkowa statuetka<br> dla Kamila Stocha

Statuetka dla Kamila Stocha

Wielkie powitanie Kamila Stocha w jego rodzinnym Zębie koło Zakopanego.

Naszego multimedalistę olimpijskiego i mistrzostw świata w skokach narciarskich witały tłumy. Wraz z Kamilem Stochem do jego rodzinnej miejscowości przyjechali m.in.: kolega z brązowej drużyny igrzysk olimpijskich w Pjongczangu Dawid Kubacki, rodziny obu skoczków i przedstawiciele sztabu szkoleniowego. Wśród zaproszonych znalazł się Artysta i właściciel firmy Decor – Witold Śliwiński.

Z tej okazji ufundowane zostały szklane rzeźby oraz puchary, które sam Autor wręczył  podczas konferencji prasowej naszemu Mistrzowi oraz całej drużynie skoczków narciarskich. Dzieło Artysty dostała także małżonka Kamila, która zawsze towarzyszy sukcesom męża.

Oprócz szklanych rzeźb i pucharów Witold Śliwiński na tę okazję stworzył, w całości ze szkła, dużych rozmiarów góralskie naczynie tzw. “cyrpok”. W nim mieszkańcy Zębu, rodzinnej miejscowości Kamila Stocha, składali kartki z gratulacjami . Serdecznie dziękujemy za spaniałe sportowe emocje oraz życzymy wielu sukcesów całej kadrze skoczków narciarskich oraz sztabowi szkoleniowemu w kolejnych sezonach.

W tym miejscu pragniemy przypomnieć, że 11 lat temu okazałą statuetkę otrzymał również Adam Małysz. Podziękowanie za wspaniałe wyniki wręczał ówczesny Burmistrz Wisły. Mamy nadzieję, że stanie się to już naszą małą tradycją, by piękne rzeźby i statuetki trafiały do rąk niezwykłych sportowców, dlatego jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej na www.rmf24.pl

Relacja z wręczenia statuetek, TVPodhale

Nie zapomnij odwiedzić nas za jakiś czas.
Na bieżąco publikujemy ciekawe wydarzenia.